David Šíma

David Šíma

 

Výkonný ředitel 

Bureau Veritas Certification

David Šíma se postupně vypracoval a v roce 2020 začal působit na pozici Výkonného ředitele v BUREAU VERITAS CERTIFICATION CZ, s.r.o. a dodnes úspěšně vede divizi Certifikace.  

Do společnosti Bureau Veritas nastoupil v roce 2004 na pozici Administrativní podpory a pracoval v Back office divize Certifikace, která se zabývá poskytováním auditů třetí stranou v oblasti systému managementu, verifikací skleníkových plynů a BIO certifikace. Od roku 2017 zastával funkci Certifikačního manažera pro Českou republiku. Postupně se vypracoval a v roce 2020 začal působit na pozici Výkonného ředitele v BUREAU VERITAS CERTIFICATION CZ, s.r.o. a dodnes úspěšně vede divizi Certifikace.  

David Šíma od roku 2011 působí na manažerských pozicích v oblasti poskytování služeb certifikace. V rámci své profesní kariéry pracoval zatím jen ve skupině Bureau Veritas, kde si mohl vyzkoušet činnosti v běžné operativě, marketingové aktivity a následně i manažerské dovednosti, které doplňuje o dovednosti získané při auditování. 

Vystudoval Vysokou školu ekonomie a managementu – obor marketing a lidské zdroje a dále si pak své manažerské vzdělání prohloubil na CEMI MBA Studies – obor executive MBA.   

Zpět na NAŠI LIDI


Sledujte nás! Určitě to stojí za to!