Martin Váša

Martin Váša

 

HR Business Partner

CZ & SK

Martin Váša rozšířil řady Bureau Veritas v dubnu 2020 a ujmul se role HR Business Partnera pro Českou a Slovenskou republiku. Je to zkušený profesionál, který má mnohaleté zkušenosti z oblasti personalistiky. Setkáte se s ním nejen u výběrových řízení, ale právě Martin je a bude Vaším partnerem v práci v Bureau Veritas. Našim lidem pomáhá nejen s klasickými personálními záležitostmi, ale podporuje i růst a rozvoj našich zaměstnanců.  

Martinovi je oblast personalistiky velmi blízká již řadu let. S oblastí HR, tedy s oborem „Human Resources“ se potkal poprvé v době, kdy vznikala pražská centrála velkoobchodu Makro, kde byl v první dvacítce zaměstnanců. Jak sám říká: „První rok ve společnosti Makro jsem se naučil tolik, co bych na škole studoval čtyři roky!“  

Od roku 2000 působil v IT sféře, konkrétně v americké softwarové společnost Amdocs. Následně se, v roce 2004, stal Manažerem pro nábor v pražské společnosti Logos, kde zažil několik hezkých let spojených s růstem firmy, ale i dynamické vnitřní změny i prodej této společnosti do vlastnictví korporace NESS, kde pokračoval až do roku 2012. Následně vyslyšel výzvu svých bývalých kolegů a přijal nabídku pracovní pozice HR ředitele české firmy YOUR SYSTEM, kde působil více jak 5 let. Následující 3 roky se pak věnoval interim HR managemenu a to do doby, než přišla šance nastoupit právě do Bureau Veritas.  

V oblasti HR si tedy Martin vyzkoušel prakticky všechny obory snad s výjimkou vyjednávání s odbory (ty v žádné z firem, v kterých působil, nebyly).  

Martinovým dlouholetým koníčkem je sport a pohyb v přírodě spojený s cestováním, stejně jako rodina. Dovede ocenit dobré víno, knihu či hudbu a rád vyráží na vytrvalostní běhy.  

Zpět na NAŠI LIDI


Sledujte nás! Určitě to stojí za to!