AIRCRAFT_9

AS9100 - Systém řízení kvality v leteckém průmyslu

ŘÍZENÍ KVALITY AEROSPACE - SÉRIE 9100

Kromě rostoucího počtu cestujících a stále přísnějších bezpečnostních norem musí firmy v letectví prokázat také závazek ke kvalitě, spolehlivosti, sociální a environmentální odpovědnosti a ochraně údajů. Bureau Veritas nabízí širokou škálu certifikačních a auditorských služeb v oblasti letectví, které pomáhají výkonu vaší organizace dosáhnout nových výšin.

IAQG 9100 je přední světová řada standardů systému managementu specifických pro letecký průmysl. Tato norma se nazývá AS 9100 v Severní Americe, EN 9100 a JISQ 9100 v Japonsku a je pro Vás obecně nezbytným předpokladem pokud chcete podnikat jako výrobce, dodavatel nebo poskytovatel služeb v oblasti letectví, které čelí některým z nejpřísnějších regulačních požadavků na světě. Audit a certifikace podle AS/EN/JISQ 9100 od Bureau Veritas Vám pomůže zdůraznit závazek vůči kvalitě, bezpečnosti, spolehlivosti a podpořit dodržování předpisů v celém hodnotovém řetězci letectví.

Jako největší akreditovaný certifikační orgán na světě pro standardy IAQG 9100 specifické pro Aerospace, Bureau Veritas rozumí výzvám, kterým v Aerospace čelíte. Naše auditorské a certifikační služby umožňují dodavatelům, výrobcům a poskytovatelům služeb v letectví hodnotit jejich složité mezinárodní dodavatelské řetězce, dosahovat a udržovat shodu a optimalizovat systémy řízení.

KLÍČOVÉ BENEFITY:

 • ZVYŠTE DŮVĚRU SPOTŘEBITELŮ

  tím, že prokážete svůj závazek vůči bezpečnosti a kvalitě

 • ZAJISTĚTE NEUSTÁLE ZLEPŠOVÁNÍ

  prostřednictvím odborného auditu, který vám pomůže identifikovat slabá místa a řešit neshody

 • ŘIĎTE RIZIKA EFEKTIVNĚ

  zvýšením operativní kontroly a podporou včasné detekce rizik

 • PROKAŽTE SVŮJ ZÁVAZEK

  všem zákazníkům v letectví a OEM s certifikací od Bureau Veritas, které je akreditováno všemi předními světovými akreditačními orgány (UKAS, DAkkS atd.) pro standard IAQG 9100