Zákon č. 250/2021 Sb. - Zajistíme pro Vaši firmu vše nutné k dosažení shody s novým zákonem

Zákon č. 250/2021 Sb. - Zajistíme pro Vaši firmu vše k dosažení shody se zákonem

NA ZAJIŠŤOVÁNÍ SHODY SE ZÁKONY NEMUSÍTE BÝT SAMI. UDĚLÁME pro vás vše potřebné k zajištění SOULADU s novým zákonem č. 250/2021 Sb.

Firmy, které dosud nevyhovují zákonu č. 250/2021 Sb., riskují pokutu až 2 000 000 Kč a zastavení činnosti kvůli neprovozovatelným vyhrazeným technickým zařízením (VTZ). Nedovolte konkurenci, aby po Vás zaplnila díru na trhu!

Připravíme Vás na každou kontrolu:

 • Splníte vše, co Vám ukládá zákon. Sjednotíme informace o Vašich VTZ do nástroje, který za Vás ohlídá legislativní změny a termíny revizí.

  Všechny informace o zařízeních budete mít přehledně na jednom místě v digitálním nástroji ReviGUARD®, který využívají i naši revizní technici, aby byli všechny revize plněny včas. Sami na tři kliknutí získáte přehled o stavu všech Vašich zařízení a díky neustále aktualizované legislativní knihovně, která Vás upozorní na změny, snadno splníte vše, co Vám ukládá zákon.

 • Vaši lidé budou s naším know-how přesně vědět, jak jednat v souladu s novým zákonem. Proškolíme odpovědné osoby a obsluhu VTZ.

  Dovedeme Vás k získání všech potřebných osvědčení o odborné způsobilosti a seznámíme Vaše zaměstnance s nejdůležitějšími aspekty nové legislativy. Termíny a místo školení Vám plně přizpůsobíme – přijedeme za Vámi.

 • Budete mít vše potřebné k provozu Vašich zařízení. Shromáždíme, zkontrolujeme, doplníme provozní a průvodní dokumentaci.

  Zajistíme pro Vaše zařízení plný soulad se zákonem č. 250/2021 Sb. Mravenčí práci odvedeme za Vás – dokumentaci shromáždíme, zkontrolujeme a zaktualizujeme. Případně vytvoříme předpis, který nahradí chybějící dokumentaci potřebnou k provozu zařízení.

 • Kontroly budou probíhat hladce díky ucelenému dokumentovanému systému správy technických zařízení, který pro Vás zpracujeme.

  Vytvoříme plán údržby, harmonogram revizí/kontrol, zavedeme provozní deníky a vše zasadíme do přehledu, díky kterému bude každá kontrola probíhat hladce. Inspektor jasně uvidí, o jaká zařízení se jedná, kde jsou instalována, kdy a kým u nich byly provedeny výchozí a poslední revize, kdo je za to zodpovědný, jak je řešena pravidelná údržba a jaká lhůta je pro následující revize.

Jak bude VYPADAT NAŠE SPOLUPRÁCE?

 • Nejprve se sejdeme na úvodní schůzku.

  Sdělíte nám Vaše očekávání a požadavky, kterými se budeme řídit a které do puntíku splníme.

 • Potom se společně podíváme na Váš provoz.

  Vybereme vhodnou strategii, díky které implementační proces zasáhne fungování Vaší společnosti co nejméně.

 • Dále vypracujeme projektový harmonogram.

  Budete přesně vědět, co se bude dít, kdy, proč a kdo za to bude zodpovědný.

 • Následně zmobilizujeme tým odborníků.

  Vše Vám časově přizpůsobíme a pustíme se do práce.

Proč Bureau Veritas?

 • Po ukončení projektu Vám budeme nadále plně k dispozici. Upozorníme Vás na legislativní změny, budete vždy vědět, kterých zařízení se změna týká a co udělat, aby byl zajištěn legislativní soulad.

 • Pro všechny případy jste chráněni naším pojištěním do výše 4 000 000 Kč.
 • Máme více než 100 vlastních, spolehlivých revizních techniků s mezinárodním know-how z rozsáhlých projektů.
 • Garantujeme, že kontroly a revize jsou vždy prováděny v souladu s platnou legislativou. Nekopírujeme dokumentace od ostatních firem. Vše přizpůsobujeme Vašim konkrétním potřebám.
 • Pomůžeme Vám od A-Ž. Všechny služby máte pod jedním partnerem, smluvním vztahem a s jednou kontaktní osobou.

Kontaktujte nás. ochráníme vaše podnikání před nepřehlednou legislativní džunglí!

Vyplňte prosím vaše křestní jméno
Vyplňte prosím vaše příjmení
Vyplňte prosím vaši emailovou adresu
Telefon
Vyplňte prosím název vaší společnosti
Vložte vaši zprávu
Zásady ochrany osobních údajů
2 + 7 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

S Bureau Veritas nezískáváte „pouze“ službu, ale partnera, který Vás v ničem nenechá.

Nejen tyto společnosti chráníme před riziky, která mohou ohrozit podnikání, reputaci, zaměstnance i majetek:

IKEA Česká republika, s.r.o., Plzeňský Prazdroj, a.s., Unibail-Rodamco Česká republika, s.r.o.,  DECATHLON, z.s., Hamé, s.r.o., AAA AUTO, s.r.o., Magna, s.r.o., ACCOR HOTELS PRAHA, GIENGER spol. s r.o.