Naše historie Bureau Veritas

Naše historie: 190 let a stále inovujeme

Náš původ Bureau Veritas

1828

Odkud jsme vzešli

Společnost Bureau Veritas byla založena s jednoduchým posláním: činit lodní přepravu bezpečnější nabízením aktuálních informací o sledování lodí a jejich vybavení. V roce 1828 jsme tak vytvořili novou metodiku pro hodnocení rizik pro lodě a vybavení.

Nase Historie Bureau Veritas - Dnes

Dnes

Nová generace lodní dopravy

Veristar AIM3D zahajuje novou éru lodní dopravy, offshore managementu a my s ním. S naší technologii 3D digitálního twinningu uživatelé v reálném čase vidí zprávy o jejich produktech, aktivech a mohou vzdáleně spolupracovat na sdílené platformě. Díky kratší době odezvy jsou mnohem agilnější

Nase historie Bureau Veritas_Automotive minulost

1910

Průkopníci v automotive

Aplikací technických kontrol v automobilovém průmyslu jsme si udělali jméno průkopníků v rozvíjejícím se sektoru

Nase historie Bureau Veritas-Automotive dnes

Dnes

Konektivita vozidel

Dodnes pokračujeme jako průkopníci v automobilovém sektoru prvním certifikačním programem V2X. V2X je bezdrátová komunikační technologie klíčová pro zavedení samořiditelných vozů.

Nase historie Bureau Veritas - Inspekce

1920

Inspekce

Během moderní průmyslové revoluce jsme podporovali pokrok a expanzi v železničním průmyslu poskytováním kontrol kovových dílů a zařízení

Nase historie Bureau Veritas - Drony

Dnes

Inspekce pomocí dronů

Drony usnadňují proces inspekcí, naši technici díky nim prohlížejí aktiva rychleji, bezpečněji a zároveň umožňují lepší údržbu a správu infrastruktury.

Nase historie Bureau Veritas - Stavebni boom

1960

STAVEBNÍ BOOM

Po druhé světové válce jsme dohlíželi na prudký nárůst výstavby doprovázející éru urbanizace. Posílili jsme naše odborné znalosti zaměřené na ochranu lidí, zlepšení energetické účinnosti a přispěli jsme k významným projektům.

Nase historie Bureau Veritas - Digital modeling

Dnes

BIM DIGITÁLNÍ MODELOVÁNÍ

Celosvětově přinášíme revoluci ve stavebnictví prostřednictvím našeho plug-in modulu Building Information Modeling (BIM), který digitálně ověřuje návrhy architektů podle norem a předpisů, čímž zvyšuje shodu a spolehlivost projektů.

Nase historie Bureau Veritas - ŘÍZENÍ DODAVATELSKÉHO ŘETĚZCE

1990

ŘÍZENÍ DODAVATELSKÉHO ŘETĚZCE

Během vzestupu globalizace jsme podpořili segment řízení dodavatelského řetězce zavedením iniciativ pro zlepšení sledovatelnosti a vyhodnocování systémů řízení.

Nase historie Bureau Veritas - POSÍLENÍ SPOTŘEBITELŮ

Dnes

POSILUJEME SPOTŘEBITELE

Se spuštěním Origin modulu mohou spotřebitelé sledovat produkty od jejich výroby až po finalizaci a mají tak úplný přehled o procesu výroby a produkce.

Nase historie - IPO - počáteční veřejná nabidka

2007

IPO

Naše „Initial Public Offering“ (počáteční veřejná nabídka) dala řadě investorů – mezinárodním, institucionálním i soukromým – šanci přispět k našemu úspěchu a podílet se na něm.

Nase historie Bureau Veritas - globalni expanze

Dnes

GLOBÁLNÍ EXPANZE

Rozšiřujeme svůj mezinárodní dosah a náš strategický plán si klade za cíl do roku 2023 a dále změnit způsob, jakým uspokojujeme potřeby klientů, spotřebitelů a komunit, kterým sloužíme.

Nase historie Bureau Veritas - Energie

2015

Energie

S celosvětovým nárůstem spotřeby energie jsme pomohli vybudovat infrastrukturu na pevnině i na moři, abychom podpořili globální ekonomiku.

Nase historie Bureau Veritas - Zelená budoucnost

Dnes

ZELENÁ BUDOUCNOST

Zapojujeme se do energetické transformace a klademe důraz na udržitelná řešení, čímž podporujeme naše vedoucí postavení v rozvíjejícím se ropném a plynárenském průmyslu.