Cyber Security

ZAJISTĚTE SVOU DIGITÁLNÍ KYBERNETICKOU BEZPEČNOST

BUREAU VERITAS JE VAŠE PODPORA V ŘÍZENÍ A ZMÍRŇOVÁNÍ KYBERNETICKÝCH RIZIK!

Kybernetická bezpečnost (cyber security) by měla být prioritou společností i vlád. Nové předpisy a průmyslové požadavky ještě více posílily potřebu nezávislých organizací třetích stran, které mohou pomoci řídit kybernetické riziko Vašich systémů, aktiv, produktů a služeb.

ZVYŠUJEME VAŠI KYBERNETICKOU BEZPEČNOST A JEJÍ EFEKTIVITU

V tomto rychlém digitálním prostředí čelíte rostoucí potřebě převzít kontrolu nad digitální bezpečností. Z pohledu lidí, procesů a technologií Vaše kybernetická bezpečnost musí reagovat na správnou úroveň jistoty.

  • Jak si můžete být jisti, že Vaše systémy a produkty, stejně jako Vaši dodavatelé, splňují správnou úroveň shody v porovnání s příslušnými normami a vznikajícími předpisy?
  • Můžete důvěřovat nestrannosti a nezávislosti hodnocení třetí stranou?
  • Jak můžete propagovat a sdělovat své úsilí?

JSME VAŠÍM DŮVĚRYHODNÝM PARTNEREM V PŘEBÍRÁNÍ KONTROLY NAD VAŠIMI KYBERNETICKÝMI RIZIKY!

Poskytujeme nezávislá hodnocení kybernetické bezpečnosti, která potřebujete k ochraně Vašich systémů, aktiv, produktů a dodavatelského řetězce a která Vám pomohou kontrolovat Vaši digitální bezpečnost.

Díky čemu toho docílíme:            

NAŠE SLUŽBY POKRÝVAJÍ ŠIROKOU ŠKÁLU OBLASTÍ:

1. KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ (VAŠICH SYSTÉMŮ)

Páteří téměř každé firmy či organizace je dnes její systém informačních technologií (IT). Zásadní význam má řádná ochrana údajů v těchto systémech a jejich odpovídajících aplikacích.

Můžete chtít chránit své údaje z důvodu ochrany osobních údajů (např. GDPR, ISO 27001, ISO 27017, ISO 27018, ISO/IES 20000-1), k ochraně práv duševního vlastnictví nebo finančních a administrativních údajů, či k obraně proti kybernetickým zločincům (např. ransomware).

2. PRŮMYSLOVÁ (OT) KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST (VAŠE AKTIVA)

Průmyslová aktiva jsou kontrolována pomocí provozní technologie (OT – Operational Technology).

Kybernetická bezpečnost je v této oblasti nanejvýš důležitá, protože je většina dnešních OT systémů připojena k internetu. Bureau Veritas nabízí komplexní sadu bezpečnostních služeb OT pro všechny trhy, jako je energetický průmysl, potravinářský průmysl a další.

3. KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST (VAŠICH) PŘIPOJENÝCH PRODUKTŮ (IOT)

Každý den se objevuje stále více produktů Internetu věcí (IoT - Internet of things), což vyžaduje náležité zaměření na jejich kybernetickou bezpečnost. V závislosti na typu produktu může existovat více odpovídajících norem, předpisů či systémů certifikace.

Bureau Veritas nabízí rozsáhlý soubor služeb, které Vám pomohou otestovat a certifikovat Vaše produkty IoT podle nejnovějších standardů.

Jste si jistí, že jste dobře chráněni proti všem druhům hrozeb? Znáte své kybernetické riziko?

Bureau Veritas disponuje vynikající sadou služeb, které Vám umožní nahlédnout do úrovně zabezpečení a pomohou Vám zlepšit úroveň zabezpečení Vašich lidí, procesů a technologií.

Potřebujete proškolit své zaměstnance? Vyberte si to pravé z naší nabídky školení!

Image
Cyber Security Infografika