BV Award

BV AWARD: UDĚLEJTE Z BEZPEČNOSTI PRÁCE SKUTEČNOU FIREMNÍ HODNOTU 

Znovu je vidí bez ochranných pracovních pomůcek. Při pohledu na něj zbystří, ale jen na oko. Bezpečnost jim nedává smysl a je to až provokativní vzhledem k tvrdé práci, kterou odvádí v budování povědomí o bezpečném chování na pracovišti.

Blíží se k nim a přemýšlí, kterou výmluvu dnes uslyší. Než však stačí cokoli říct, jeden z nich zavrávorá a ztratí stabilitu. Místo předepsaných OOPP měl obyčejné prošlapané tenisky, ve kterých uklouzl a zvrtnul si kotník. Přitom stačilo málo, nevymlouvat se, poslouchat jeho dobře míněné rady a nic takového by se nestalo.

Sedí, dívá se na svůj obsáhlý kalendář a pomalu se smiřuje s tím, že kvůli zbytečnému úrazu do něj přibudou další úkoly, které z hlavy jen tak nedostane ani v pohodlí domova.

Je vám to povědomé? K úrazu zkrátka dojde rychle. Tak rychle, že někdy nestihnete ani včas zareagovat. Při velkém štěstí se pak jedná o zvrtnuté kotníky a klasické oděrky.  

Jenže v bezpečnosti se na štěstí spoléhat nemůžete. Jinak riskujete zdraví kolegů, vysoké pokuty, kriminál a zdrcující úder pro vaši osobní i firemní pověst.   

Jak tedy zajistit, aby se vaši zaměstnanci více angažovali v otázkách bezpečnosti práce?

A co je důležitější, jak je přimět, aby sami vyžadovali plnění pravidel bezpečnosti práce i po všech ostatních?

Říkáte si, že je to nemožné?

OBJEVTE BV AWARD: AUTENTICKÉ HODNOCENÍ KULTURY BEZPEČNOSTI PRO VŠECHNY, KTEŘÍ CHTĚJÍ, ABY ZAMĚSTNANCI BEZPEČNOST práce VNÍMALI JAKO SKUTEČNOU HODNOTU.
S BV AWARD MAXIMÁLNĚ VYUŽIJETE POTENCIÁL VAŠÍ STÁVAJÍCÍ KULTURY BEZPEČNOSTI

Díky programům na zapojení všech zaměstnanců spolehlivě překonáte jejich odpor i nezájem o bezpečné chování. Snížíte rizika bezpečnosti práce a podpoříte týmového ducha a motivaci k dalšímu zlepšování.

PROSPERITU VÁM PŘINESE NEUSTÁLÉ ZLEPŠOVÁNÍ VAŠÍ ÚROVNĚ KULTURY BEZPEČNOSTI

Naše nezávislé posouzení vás vybaví akčním plánem. Díky jeho implementaci zaměstnanci lépe porozumí pravidlům a významu bezpečného chování. Časem začnou vyžadovat plnění pravidel i po všech ostatních ve svém okolí a zajistí tak neustálé zvyšování úrovně kultury bezpečnosti. Nižší úrazovost sníží náklady a ušetří váš čas. 

ZAJISTÍTE SI NÁSKOK PŘED CSRD SMĚRNICÍ O NEFINANČNÍM ESG REPORTINGU

Získané hodnocení úrovně kultury bezpečnosti, nezávislá zpětná vazba a přehled silných i slabých stránek poslouží jako podklad k vašemu budoucímu nefinančnímu ESG reportu. Zajistíte si tedy náskok před CSRD směrnicí, podle které budete přímo nebo nepřímo vykazovat z více než 82 metrik a 1144 datových bodů.

ZVIDITELNÍTE VÝSLEDKY SVÉ SKVĚLÉ PRÁCE A ZVÝŠÍTE PRESTIŽ SPOLEČNOSTI

Po dokončení programu vás můžeme zařadit do soutěže o národní certifikát a ocenění úrovně kultury bezpečnosti podniku, které obdržíte v rámci slavnostního vyhlášení vítěze za daný rok. Vaši značku tím můžete dostat do povědomí dalších potenciálních zákazníků a výstupem programu je tedy kromě celkového hodnocení také externí srovnání úrovně vaší kultury bezpečnosti s ostatními podobně velkými podniky v daném odvětví. 

 BEZPEČNá SPOLEČNOST NENÍ ŠTĚSTÍ, ALE VOLBA. 

 • KROKY A EFEKT KULTURY BEZPEČNOSTI V BV AWARD

  Image
  BV Award Efekt a kroky BBS
 • SCHÉMA BV AWARD

  Image
  Matice BV AWARD
 • FÁZE IMPLEMENTACE BV AWARD

  Image
  Fáze implementace BV AWARD
 • METODIKA HODNOCENÍ BV AWARD

  Image
  Metodika hodnocení BV AWARD
 • HARMONOGRAM SOUTĚŽE BV AWARD

  Image
  Harmonogram BV AWARD
JAK TO BUDE CELÉ PROBÍHAT?
 • Sejdeme se na úvodní schůzku

  Sdělíte nám vaše očekávání a požadavky.

 • Podíváme se na váš provoz

  Vybereme vhodnou strategii, díky které program BV Award ovlivní běžný provoz vaší společnosti co nejméně.

 • Vypracujeme projektový harmonogram

  Budete přesně vědět, co se bude dít, kdy, proč a kdo za to bude zodpovědný.

 • Zmobilizujeme tým specialistů

  Vše vám časově přizpůsobíme a pustíme se do práce.

Proč Bureau Veritas?

 • Po ukončení projektu vám budeme nadále plně k dispozici pro kontinuální zlepšování úrovně kultury bezpečnosti. 

 • Máme více než 100 spolehlivých odborníků s mezinárodním know-how z rozsáhlých projektů a 82 000 technických specialistů v dalších 140 zemích světa, které vám kdykoli poskytneme.
 • Garantujeme, že všechny činnosti jsou vždy v souladu s platnou legislativou. Nekopírujeme postupy ostatních firem. Vše přizpůsobujeme vašim konkrétním potřebám.
 • Pomůžeme vám od A-Ž a přinášíme administrativní úlevu. Všechny služby máte pod jedním partnerem, smluvním vztahem a s jednou kontaktní osobou.
ZPŘÍJEMNĚTE SI svou práci díky ANGAŽOVANĚJŠÍm ZAMĚSTNANCům. STAČÍ jen ODESLAT FORMULÁŘ:

Vyplňte prosím vaše křestní jméno
Vyplňte prosím vaše příjmení
Vyplňte prosím vaši emailovou adresu
Telefon
Vyplňte prosím název vaší společnosti
Vložte vaši zprávu
Zásady ochrany osobních údajů