Ing. Pavel Teňak výkonný ředitel BUREAU VERITAS SERVICES CZ, s.r.o.

Ing. Pavel Teňak

 

výkonný ředitel 

BUREAU VERITAS SERVICES CZ, s.r.o.

Ing. Pavel Teňak má dlouholeté zkušenosti v oblasti vrcholového managementu. V rámci podnikového řízení pracoval osm let v prestižních zahraničních inspekčních a certifikačních společnostech na pozici ředitele divize a regionálního ředitele divize průmyslu.

Vystudoval České vysoké učení technické v Praze, konkrétně obor ocelových konstrukcí, konstrukcí a dopravní stavby. Oboru stavebnictví, developmentu a realit se věnuje od studií – v roli generálního dodavatele stavebních projektů na pozici projektového manažera, na straně klienta v roli senior projekt manažera, i v roli konzultanta jak v oblasti investic, tak podnikového vedení a akvizic.

V sektoru stavebnictví a developmentu zajišťoval projekty průmyslových celků, administrativních budov, nákupních center, kompletní přestavbu hotelu mezinárodního operátora i rezidenční projekty. Vedl rovněž posledních bezmála pět let v pozici výkonného ředitele významnou konzultační a developerskou firmu v tomto oboru.

Mezi jeho hlavní realizace patří například Windfarm Cogealac – větrný park v Rumunsku, přestavba a rekonstrukce hotelu Hilton v Praze, Nákupní Centrum Nové Butovice, příprava projektu River City Prague a továrny Parker–Hannifin v Chomutově a Sadské.

Zpět na NAŠI lidé


Sledujte nás, ať vám nic neunikne: