Voda

News

130 mil. Kč pro malé a střední podniky na zlepšení hospodaření s vodou a vodní audit 

12 Dub. 2021

Vážení klienti a obchodní partneři, 

Ministerstvo průmyslu a obchodu prostřednictvím programu: Poradenství OP-PIK pro předkládání žádostí vyhlašuje výzvu, díky níž mohou žadatelé využít podporu na nákup poradenských služeb zacílených na zpracování hodnocení vodního hospodářství.  

Malé a střední průmyslové podniky (i ty, které jsou 100 % vlastněné veřejným sektorem) mohou prověřit a vylepšit hospodaření s vodou v rámci vodního auditu. Organizace, které efektivně hospodaří s vodou, mohou na základě vodního auditu získat tzv. „Ecolabel“ - známku odpovědného hospodaření s vodou, kterou propůjčuje na tři roky Ministerstvo životního prostředí. 

Příjem žádostí byl zahájen 1.3.2021 a 30.6.2021(16:00) končí! 

Alokace výzvy činí 130 mil. Kč a výše poskytované podpory je 50 % celkových nákladů na realizaci vodního auditu (poskytována minimálně ve výši 50 tis. Kč a maximálně do výše 1 mil. Kč). 

Neváhejte nás kontaktovat! Rádi Vám poskytneme více informací a pomůžeme k odpovědnému hospodaření s vodou, nebo zpracujeme vodní audit, který hospodaření optimalizuje a zajistí úsporu vody ve Vaší organizaci.