abMS

News

BUREAU VERITAS podporuje boj proti korupci!

14 Črv. 2021

Korupce v dnešní době představuje zásadní a složitý problém nejen ve fungování dnešní společnosti, je také významnou hrozbou pro stabilní fungování celé organizace.

V BUREAU VERITAS hrdě podporujeme všechny ty, kteří se odhodlaně pouštějí do aktivního boje proti korupci. Jsme rádi, že se do něj zapojily další společnosti ze skupiny Veolia, a to tentokrát na Slovensku.

Gratulujeme společnosti Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s., která jako první na Slovensku úspěšně prošla naším certifikačním auditem protikorupčního managementu a společnosti Veolia Energia Slovensko, a.s, která se přidala krátce po ní!

V této oblasti máme bohaté zkušenosti, vlastníme akreditaci a provádíme protikorupční audity a certifikace dle ČSN ISO 37001:2016. Mezi naše klienty mimo jiné patří: PVK, Veolia Česká republika, Naše voda a STK centra napříč Slovenskou republikou, ve které je tato norma pro STK centra již povinná.

Klikněte ZDE a zjistěte, jak může norma ISO 37001 pomoc Vaší organizaci. Pojďme společnými silami dále bojovat proti korupci!