Nestlé + BV

News

BUREAU VERITAS podporuje udržitelnost potravin!

7 Črv. 2021

Na udržitelnosti si zakládáme stejně jako na kvalitě. Naším cílem je poskytovat klientům kvalitní služby a být pro ně spolehlivým partnerem, který pomáhá nejen růst a minimalizovat rizika, ale doprovází je také na jejich cestě k udržitelnému podnikání.

Proto jsme hrdí na to, že již od roku 2017 spolupracujeme se společností Nestlé Česko, s.r.o., která aktivně prokazuje svůj závazek vůči udržitelnému podnikání.

BUREAU VERITAS má v této oblasti bohaté zkušenosti a u Nestlé Česko certifikuje 3 divize (Káva a nápoje, Dětská výživa, Nespresso). Gratulujeme společnosti Nestlé Česko, která úspěšně prošla naší roční kontrolou biopotravin! Oceňujeme jejich důraz na kvalitu a původ potravin obsažených v jejich výrobcích a rozvoj aktivit v sektoru biopotravin.

Náš certifikát předala společnosti Nestlé Česko Iva Vrkočová, manažerka Agri-food oddělení. Jsme rádi, že jsme předání mohli učinit osobně.

Dodejte s námi Vašim službám punc kvality a podnikejte udržitelně! Klikněte zde a zjistěte, jak Vám můžeme pomoci v oblasti zemědělství a potravin.