Marlenka

News

BUREAU VERITAS pomáhá společnosti MARLENKA international, s.r.o. zajišťovat kvalitu a bezpečnost výrobků

30 Kvě. 2022

MARLENKA international, s.r.o. patří mezi lídry v potravinářském průmyslu. Díky zaměření na kvalitu, bezpečnost potravin a schopnosti se dynamicky rozvíjet a rozšiřovat export do celého světa, jsou jejich medové dorty, kuličky a další výrobky známé většině z nás.

I tyto výrobky však musí být kvalitní a bezpečné od jejich složení, skladování až po obal, aby poskytovaly odpovídající úroveň jistoty. A právě to jsme u společnosti MARLENKA international, s.r.o. prověřovali v závěru roku 2021 v rámci certifikačního auditu na standardy IFS a BRC.

Marlenka auditem prošla s vynikajícím hodnocením: 99,66 % pro standard IFS a nejvyšší úrovně AA pro standard BRC, díky kterému se v potravinářství zařadila do TOP 5 nejlépe hodnocených společností v České republice na tyto normy, gratulujeme! Od začátku naší spolupráce oceňujeme jejich dlouhodobý důraz na kvalitu a bezpečnost potravin.

„Spolupráci se společností Bureau Veritas jsme zahájili v roce 2009 při zprovoznění nové výrobní haly. Bureau Veritas nám pomáhá nastavovat kvalitu výroby a kontroly potravin svou kontrolní činností podle standardů norem IFS a BRC. Výběr certifikační společnosti byl jasný, požadavkem byla vysoká úroveň práce auditorů a jejich spolehlivost.“  - Doplnila Ing. Gabriela Kirschnerová, Manažerka oddělení kvality ve společnosti MARLENKA international, s.r.o.

Bureau Veritas je akreditováno k poskytování certifikací podle standardů BRCGS a IFS, včetně BRCGS Global Standard for Food Safety, BRCGS Global Standard for Packaging and Packaging Materials, BRCGS Global Standard for Storage and Distribution a IFS Logistics.