Digitalizace

News

Přijďte s námi (nejen) virtuálně posnídat!

25 Lis. 2020

I když se závěr roku kvapem blíží, nezahálíme a na závěr roku jsme si pro Vás nachystali několik zajímavých webinářů zdarma, na které Vás srdečně zveme!

Již v pátek 27.11. se můžete těšit na první díl webináře s podtitulem "Správná cesta k digitalizaci Vaší práce", ve kterém se Vás naši zkušení experti pokusí přesvědčit, že Excel a kalendář nejsou tím nejvhodnějším nástrojem pro efektivní řízení a zaznamenávání termínů. V rámci této snídaně Vám ale představíme náš nástroj ReviGUARD, který nadchne každého, kdo musí hlídat "spousty termínů"! 

Na první díl navážeme hned 3.12. a čeká Vás druhý díl naší snídaně "Správná cesta k digitalizaci Vaší práce". Budeme pokračovat nejen tématem digitalizace a povídáním o tom, že nejen Excel či kalendář, ale ani tužka a papír již není skvělým nástrojem pro řízení a zaznamenávání kontrol a činností. Představíme ale také naše auditní a záznamové digitální nástroje, díky kterým zefektivníte nejen interní procesy. 

Můžete se ale přihlásit i na připravovanou Talk show s Petrem Kaňkou: Jak žít v době "Covidové"? Tu pro Vás připravujeme již na 1.12.

Přihlásit se můžete po kliku na odkaz níže!