CS CLOUD

News

Prokažte svým klientům pomocí ISO/IEC 27017 a 27018, že jsou u Vás jejich data v bezpečí!

19 Pro. 2021

Objem dat spravovaných na cloudových uložištích stále roste. Vymezení vlastnictví a odpovědnosti za jejich správu a bezpečnost je proto klíčové. Rostoucí frekvence kybernetických útoků, které lákají pozornost médií a stále se měnící legislativa, klientům neposkytuje pocit jistoty. Často tak požadují důkaz o tom, že jsou u Vás jejich data v bezpečí.

Jak jim ale prokázat, že se o jejich nejcennější aktivum v podobě citlivých osobních údajů staráte lépe než Vaše konkurence? Pomocí certifikací ISO/IEC 27017 a 27018 svým klientům jasně sdělíte, že minimalizujete potenciální bezpečností rizika a že jsou u Vás jejich data v bezpečí!

Norma ISO/IEC 27017 se zaměřuje na zabezpečení cloudových služeb a norma ISO/IEC 27018 na ochranu osobních údajů v cloudovém uložišti. Obě jsou postaveny na těch nejlepších doporučeních normy ISO/IEC 27002.

Těmito normami svým klientům ukážete, že je Váš přístup k řízení a správě jejich osobních údajů svědomitý a zodpovědný. Ujistíte je, že jsou jejich data chráněna před kybernetickými hrozbami těmi nejaktuálnějšími a nejnovějšími ovládacími prvky.

Kontaktujte nás, naši zkušení auditoři s praktickými znalostmi okamžitě zanalyzují Váš cloudový systém a nestranně posoudí, zda vyhovuje normám. Z našich zpráv zjistíte, které oblasti vylepšit, a to Vám usnadní získání certifikace.

Pro více informací o ISO 27017 a 27018 si zdarma stáhněte náš leták, stačí kliknout ZDE.