Reviguard Rozhovor Bureau Veritas

News

Reviguard: efektivní cesta k digitalizaci v souladu se zákonem 

11 Dub. 2023

Natočili jsme pro vás další rozhovor, naším hostem byl Martin Zima ze společnosti Olify IO, která společně s Bureau Veritas vyvíjí nástroj Reviguard. Tento počítačový systém slouží k efektivnímu řešení údržby vyhrazených technických zařízení.  

Nový zákon č. 250/2021 Sb., o bezpečnosti práce v souvislosti s provozem vyhrazených technických zařízení a o změně souvisejících zákonů, spolu s příslušnými nařízeními vlády nabyl účinnosti 1.7. 2022 a přinesl po 53 letech řadu nových povinností a pro podniky je zásadní tím, že umožňuje digitalizovat veškerou agendu. Podniky aktuálně často zjišťují, jestli splňují veškeré náležitosti, které jim nově schválený zákon udává v souvislosti s provozem vyhrazených technických zařízení. Mnohdy dochází ke zjištění, že nemají vytvořený jednotný systém a mají nepořádek v dokumentaci o provádění revizí. Právě z těchto důvodů byl vyvinut nástroj Reviguard, který umožňuje firmám zavést jednotný centrální systém, ve kterém si mohou jednoduše ověřit, zdali mají veškeré náležitosti v pořádku.  

Nástroj Reviguard umožňuje firmám zavést jednotný systém a mít vše v pořádku dle právních předpisů. Reviguard plánuje pravidelné revizní prohlídky a kontroly a zároveň eviduje provozní dokumentaci. Jelikož předpisy jsou poměrně komplikované, neustále se mění a např. lhůty a rozsahy jsou specifikovány v dalších navazujících zákonech, vyhláškách a nařízeních vlády, tak je velmi složité a časově náročné, aby si toto firma hlídala a zajišťovala sama.  

Poslechněte si rozhovor, kde zjistíte, jak nástroj Reviguard funguje a jaké výhody může mít i pro Vaši firmu!

Pokud vás tento nástroj zaujal, napište nám, my se s Vámi spojíme a vše vyřešíme. Lze si i zažádat o demo verzi a systém si zdarma vyzkoušet po určitou dobu.