Cyber Security

News

ROZŠIŘUJEME NABÍDKU SLUŽEB KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI!

3 Bře. 2021

Kybernetická rizika a bezpečnostní hrozby jsou čím dál častější téma a v současné situaci rychle rostou, nejen, ve firemním prostředí. Home office se stal, díky aktuální pandemické situaci, zcela běžným. Na straně druhé stojí hackeři, kteří neustále inovují své metody tak, aby jejich útoky byly úspěšnější, a požadují výměnou za odcizené data a údaje výkupné. Právě teď je ta nejvhodnější doba pro kvalitní kybernetické zabezpečení s nejvyšší mírou profesionality! 

V Bureau Veritas pomáháme našim klientům a obchodním partnerům i v oblasti kyberbezpečnosti. Nejen, že máme skvělé odborníky, disponujeme komplexní metodikou a umíme nastavit bezpečnost z pohledu ISO norem. Nově jsme ale rozšířili portfolio o další produkty a služby a to prostřednictvím společnosti SECURA, ve které jsme získali většinový podíl.  Našim zákazníkům tak můžeme přinášet komplexní služby napříč celou oblastí kyberbezpečnosti.    

Společnost SECURA je uznávaným hráčem v oblasti kybernetické bezpečnosti se silnou orientací na TIC (Trusted Internet Connections) aktivity. Poskytuje služby v oblasti testování, auditů, školení a certifikace zabezpečení. Navíc disponuje širokou škálou špičkových akreditací a licencí k poskytování služeb testování a certifikace zabezpečení podle standardů: ISO 27001, NIST CSF, OWASP ASVS, ISAE 3000/3402 nebo předpisů: UNECE, ETSI EN 303 645, IEC 62443 a ISO/IEC 15408. 

Vnímáme narůstající trend kybernetických útoků na společnosti i jednotlivce, proto chceme, aby naši klienti měli prostřednictvím našich služeb své údaje a data v bezpečí tak, aby se k nim už nikdo jiný nedostal.  

Pokud Vás zajímá téma kybernetické bezpečnosti KONTAKTUJTE NÁS rádi Vám pomůžeme! 


A pokud chcete získat další cenné rady a informace, určitě si pusťte rozhovor na téma kyberbezpečnosti, který jsme pro Vás připravili ve spolupráci s naším partnerem, společností Reliant Group, kde náš odborník Jaromír Tvrzník spolu s doc. Václavem Jirovským sdílí účinné rady pro prevenci kybernetických hrozeb.

Poslechněte si rozhovor a zjistěte, jaké hrozby na Vás číhají, a jak se jim vyvarovat!