BV DAY BUREAU VERITAS

News

Shrnutí 1. ročníku konference BV DAY 2022

1 Pro. 2022

Setkání zástupců největších firem na trhu, neotřelé informace o aktuálních tématech a skvělá atmosféra. Takový byl 1. ročník konference BV DAY, která proběhla 10. listopadu 2022.

V rámci události jsme prodiskutovali aktuální byznysová témata a ocenili úspěchy a dlouholeté vztahy s našimi klienty. V pestrém programu proto nechybělo předání zlatých certifikátů a odborné prezentace expertů, ze kterých se hosté dozvěděli například:

  • Úskalí zajišťování kybernetické bezpečnosti a dopady kybernetických útoků v praxi. Téma, které poutavě vysvětloval Jaromír Tvrzník, náš auditor a expert na kybernetickou bezpečnost.
  • Praktickou ukázku možného řešení organizačních opatření v oblasti kybernetické bezpečnosti na úrovni konkrétní organizace představil Ing. David Hodinář, manažer integrovaných systémů řízení ve společnosti TESCO SW, a.s.
  • Jak se vypořádat s uhlíkovou stopou prezentovala Ing. Jana Francová, koordinátorka lokálních i mezinárodních projektů zaměřených na udržitelnost a ESG v Bureau Veritas.
  • Jak zvládnout nové povinnosti vyplývající ze zákona č. 250/2021 Sb. vysvětloval Jan Krepl, vedoucí Bureau Veritas oddělení revizí elektro, který se podělil o praktické poznatky a vyvrátil nepravdy rozšířené o této problematice.
  • Jak compliance systémy pomáhají vyhovět dnešním regulacím hostům přiblížil Jaromír Tvrzník, který sdílel osvědčené tipy pro přípravu na certifikace ISO 37001, ISO 37301 a vysvětlil byznysové přínosy compliance systémů z pohledu auditora těchto norem.
  • Co očekávat od CSRD směrnice a jaké příležitosti přinese nefinanční ESG reporting na závěr prezentovala Alena Očková, kvalifikovaná a zkušená odbornice v oblasti financování projektů a firem, která se přes 20 let věnovala problematice udržitelnosti v bankovním sektoru.

Těšíme se na další ročník!