Spokojený klient Bureau Veritas

News

Společnost MAERSK - spokojený klient Bureau Veritas 

22 Kvě. 2023

Bureau Veritas získala pozitivní referenci od společnosti MAERSK.

Potřeba klienta byla získat spolehlivého partnera v oblasti konzultací ADR, PO a BOZP. Tím společnost eliminuje vznik potenciálních rizik na pracovišti a předchází možným škodám. Společnost MAERSK plným názvem A. P. Moller-Maersk Group, je dánská podnikatelská skupina, která se zabývá hlavně logistikou, lodní a leteckou dopravou a stavbou lodí. Byla založena roku 1904. Od roku 1993 je největším provozovatelem kontejnerových lodí na světě s podílem asi 15 % a s pobočkami ve 130 zemích světa.

Image
Maersk reference pro Bureau Veritas

Referenci poskytl pan Kamil Nyklíček, který zde pracuje pro Maersk Czech Republic s.r.o., jako Solution Engineer a Projektový Manažer na projektech spojených s elektromobilitou a bateriemi. 

Důvodem výběru spolupráce právě se společností Bureau Veritas byl způsob dodání konkrétního řešení pro MAERSK. Zejména konzultace a přípravu dokumentace spojené s ADR, EKO, PO a BOZP v oblasti Lithiových baterií.

Cituji: „Dodané řešení vyřešilo naší konkrétní potřebu a spolupráce s oběma odborníky z BV předčila očekávání.“ 

Špičkový průběh každé spolupráce je vždy pro Bureau Veritas základním kamenem.  Zakládáme si na předávaní kvalitních postupů a nejnovějších informací všem zákazníkům a partnerům. Toho můžeme docílit pouze na základě vysoké kvality našich personálních spolupracovníků, kteří u klientů působí. Společnost MAERSK nám potvrdila zpětnou vazbu naší spolupráce na otázku, jaké bylo hodnocení průběhu naší spolupráce:

Cituji: „Skvělá a přínosná.“ 

Na dotaz, zda by společnost doporučila spolupráci s Bureau Veritas pan Nyklíček odpověděl:

Cituji: „V každém případě.“

Na spokojenosti všech zákazníků a partnerů si zakládáme a velice nás těší jejich doporučení na naše služby i ostatním společnostem. Pokud máte potřebu řešit BOZP, PO či jiné činnosti, neváhejte se na nás obrátit, abyste i Vy získali spolehlivého a otevřeného partnera pro Vaše bezproblémové podnikání.

Služby Bureau Veritas v oblasti Bezpečnosti práce, požární ochrany a další: