AIRCRAFT_9

AS9100 - Standard stanovující požadavky na systém řízení kvality v leteckém průmyslu

Letecký průmysl čelí některým z nejpřísnějších regulačních požadavků na světě. Certifikace od Bureau Veritas podporuje dodržování předpisů v celém hodnotovém řetězci letectví.

Kromě rostoucího počtu cestujících a stále přísnějších bezpečnostních norem musí hráči v letectví prokázat také závazek ke kvalitě, spolehlivosti, sociální a environmentální odpovědnosti a ochraně údajů. Bureau Veritas nabízí širokou škálu certifikačních a auditorských služeb v oblasti letectví, které pomáhají výkonu vaší organizace dosáhnout nových výšin.

Jako největší akreditovaný certifikační orgán na světě pro standardy IAQG 9100 specifické pro Aerospace, Bureau Veritas rozumí výzvám, kterým hráči Aerospace čelí. Auditorské a certifikační služby společnosti Bureau Veritas umožňují dodavatelům, výrobcům a poskytovatelům služeb v letectví hodnotit jejich složité mezinárodní dodavatelské řetězce, dosahovat a udržovat shodu a optimalizovat své systémy řízení.

KLÍČOVÉ BENEFITY 

 • ZVYŠTE DŮVĚRU SPOTŘEBITELE

  tím, že prokážete svůj závazek k bezpečnosti a kvalitě

 • ZAJISTĚTE NEUSTÁLE ZLEPŠOVÁNÍ

  prostřednictvím odborného auditu, který vám pomůže identifikovat a řešit neshody

 • EFEKTIVNĚ ŘIĎTE RIZIKA

  zvýšením operativní kontroly a podporou včasné detekce rizik

 • DEMONSTRUKUJTE SVŮJ ZÁVAZEK

  všem zákazníkům letadel a OEM. Bureau Veritas je akreditováno všemi hlavními světovými akreditačními orgány (UKAS, DAkkS atd.) Pro standard IAQG 9100

ŘÍZENÍ KVALITY AEROSPACE - SÉRIE 9100

IAQG 9100 je přední světová řada systémů standardů systému managementu specifických pro letecký průmysl. Tato norma se nazývá AS 9100 v Severní Americe, EN 9100 a JISQ 9100 v Japonsku a je obecně nezbytným předpokladem pro podnikání jako výrobce, dodavatel nebo poskytovatel služeb v oblasti letectví. Audit a certifikace podle AS/EN/JISQ 9100 od Bureau Veritas pomáhá zdůraznit váš závazek v oblasti kvality, bezpečnosti a spolehlivosti.