Ing. Pavel Teňak, nový výkonný ředitel BUREAU VERITAS SERVICES CZ, s.r.o.

News

Ing. Pavel Teňak, nový výkonný ředitel BUREAU VERITAS SERVICES CZ, s.r.o.

29 Zář. 2022

Inspekční společnost BUREAU VERITAS SERVICES CZ, s.r.o. má od září 2022 nového výkonného ředitele, pana Ing. Pavla Teňaka, který přebírá odpovědnost za veškeré provozní, technické, finanční a obchodní činnosti, správu, řízení, vedení pracovníků a komunikaci s klienty divizí IVS, TID a AGRI.  

Ing. Pavel Teňak
O ING. PAVLOVI
TEŇAKOVI:
Ing. Pavel Teňak má dlouholeté zkušenosti v oblasti vrcholového managementu. V rámci podnikového řízení pracoval osm let v prestižních zahraničních inspekčních a certifikačních společnostech na pozici ředitele divize a regionálního ředitele divize průmyslu.

Vystudoval České vysoké učení technické v Praze, konkrétně obor ocelových konstrukcí, konstrukcí a dopravní stavby. Oboru stavebnictví, developmentu a realit se věnuje od studií – v roli generálního dodavatele stavebních projektů na pozici projektového manažera, na straně klienta v roli senior projekt manažera, i v roli konzultanta jak v oblasti investic, tak podnikového vedení a akvizic.

V sektoru stavebnictví a developmentu zajišťoval projekty průmyslových celků, administrativních budov, nákupních center, kompletní přestavbu hotelu mezinárodního operátora i rezidenční projekty. Vedl rovněž posledních bezmála pět let v pozici výkonného ředitele významnou konzultační a developerskou firmu v tomto oboru.

Mezi jeho hlavní realizace patří například Windfarm Cogealac – větrný park v Rumunsku, přestavba a rekonstrukce hotelu Hilton v Praze, Nákupní Centrum Nové Butovice, příprava projektu River City Prague a továrny Parker–Hannifin v Chomutově a Sadské.