DIZ 1

News

Podporujeme Metrostav DIZ v boji proti korupci!

20 Úno. 2022

V uplynulých dnech obdržela společnost Metrostav DIZ, s.r.o. (jako jedna z prvních společností v rámci celého středoevropského regionu) certifikáty prokazující shodu s požadavky norem ISO 37301: Systémy Managementu Shody a ISO 37001: Systémy Protikorupčního Managementu.

Pustit se do boje proti korupci a hledat cesty, jak vyhovět všem dnešním regulacím, které zasahují do fungování společnosti, vyžaduje odhodlání.

Proto jsme hrdí na to, že spolupracujeme se společností Metrostav DIZ s.r.o., pro kterou Compliance není jen zbytečné „papírování“ navíc, ale užitečný nástroj pro ochranu podnikání. Je nám velkou ctí, že jsme jim mohli předat jejich zasloužené certifikáty, gratulujeme!

Správně nastavený Compliance systém je pomocníkem, který Vašemu podnikání poskytuje konkurenční výhodu, chrání jej před riziky a udržuje v souladu s legislativou.

Pokud hledáte důvěryhodného partnera pro certifikaci, ozvěte se nám. Naši zkušení odborníci nejen upraví a nově nastaví Vaše interní procesy dle požadavků těchto norem, ale současně zajistí, aby všechny změny a novinky spojené s jejich implementací zasáhly fungování Vaší společnosti co nejméně.