Tisax

News

Posilte kybernetickou bezpečnost vašeho podniku s TISAX® labelem od Bureau Veritas

4 Říj. 2023

V dynamickém světě automobilového průmyslu je ochrana kybernetické bezpečnosti klíčovým prvkem. Bureau Veritas vám přináší šanci posílit bezpečnost vašeho podniku prostřednictvím TISAX® labelu – mezinárodně uznávaného standardu pro kybernetickou bezpečnost v automobilovém průmyslu.

TISAX® label výrazně zvyšuje bezpečnost informací v dodavatelských sítích automobilového průmyslu, minimalizuje riziko kybernetických útoků a posiluje ochranu klíčových aspektů, jako jsou správa prototypů a infrastruktura průmyslových procesů.

Systém auditu a výměny TISAX® lebelu, vyvinutý Německou asociací automobilového průmyslu (VDA) a ENX, vychází ze standardů ISO/IEC 27001 a poskytuje členským společnostem efektivní nástroj pro interní zabezpečení dat a bezpečnou výměnu informací s dodavateli, zajistěním, že citlivá data zůstanou důvěrná.

Připojte se ke společnostem, které si zakládají na bezpečnosti a získejte TISAX® label s podporou Bureau Veritas. Vaše rozhodnutí pro posílení kybernetické bezpečnosti se stane nejen investicí do bezpečnosti, ale i klíčem k posílení konkurenční výhody.

STÁHNĚTE SI ZDARMA TISAX® PŘÍRUČKU A MĚJTE U SEBE DŮLEŽITÉ INFORMACE