Virtualni realita_1

VZDĚLÁVÁNÍ A ŠKOLENÍ VE VIRTUÁLNÍ REALITĚ

Virtuální realita (VR) je technologie umožňující uživateli ocitnout se v simulovaném (virtuálním) prostředí, které je doprovázené jeho interakcí s ním. VR technologie vytvářejí iluzi skutečného nebo fiktivního světa. Jde o vytváření vizuálního, sluchového, hmatového či jiného zážitku budícího subjektivní dojem skutečnosti.

Virtuální realita skýtá nepřeberné množství možností a lze v ní simulovat prakticky jakoukoliv situaci. Díky tomu pro Vás s naším virtuálním systémem můžeme vytvořit školení „na míru" a na jakékoliv téma nebo situaci. 

CO ZÍSKÁTE PROSTŘEDNICTVÍM VIRTUÁLNÍHO ŠKOLÍCÍHO SYSTÉMU OD BUREAU VERITAS?

Image
Virtualni realita
Jednoduché vytvoření virtuální prohlídky

Náš systém umožňuje importovat jakýkoli typ 360 ° (panoramatické) fotografie. Vytvoříte propojení mezi fotografiemi, nastavíte správný směr a snadno vytvoříte vlastní virtuální prohlídku. Můžete tak provádět Vaše klienty a školit Vaše dodavatele, aniž by k Vám museli fyzicky jezdit a ušetříte náklady za prostory.
 

Image
Virtualni realita_3
Školení na míru a na jakékoliv téma

Můžete procvičovat situace, které teprve nastanou. Nemusíte tak kupovat drahé nástroje, nebo pořádat nákladné workshopy a instalovat drahá a neefektivní zařízení. Se svými zaměstnanci můžete procvičovat libovolné krizové situace a připravit je na ně z pohodlí Vaší společnosti. Ať už jde o trénink vyjednávání, pohovorů, požárního cvičení nebo stresové situace, Vaši zaměstnanci budou díky reálné simulaci vědět, jak se správně zachovat.
 

Image
Virtualni realita_4
Jedinečný obsah

Importujte a upravujte vlastní 3D modely, nahrávejte videa, zvuky, provozní dokumentaci, vytvářejte kvízy a navrhujte vlastní design pro jednotlivé popisky. Máte možnost přizpůsobit obsah školení přímo Vaší společnosti a nabídnout tak každému uživateli jedinečný zážitek. Zvýšíte účinnost školení a ušetříte náklady za drahé pomůcky.

Image
Virtualni realita_5
Školení můžete neomezeně opakovat

Školení, které společně vytvoříme patří Vám a je na Vás, jak ho budete do budoucna využívat. Máte možnost ho opakovat a nemusíte tak dokola uvolňovat termíny, vyhledávat a platit školení pro své nové zaměstnance nebo dodavatele. Školení navíc můžete průběžně aktualizovat a doplňovat jej o nové poznatky a informace. Snížíte náklady, zrychlíte proces zácviku nově příchozích zaměstnanců a udržíte bdělost těch stávajících, a to i navzdory aktuální situaci. 
 

Možností je nespočet. Díky reálnému prožitku se dá školit z kanceláře, PC, mobilu, tabletu nebo VR brýlí (Oculus). Nabídněte s námi zaměstnancům Váš obsah, který je zaujme. 

Virtuální realita účastníkům díky nevšednímu zážitku poskytuje lepší koncentraci, větší propojení s obsahem a lepší pochopení a zapamatování daného školení. Vaši zaměstnanci budou schopni nabyté dovednosti opravdu aplikovat v reálných situacích.

Naše další digitální nástroje: